Wax Cap Argali
€39,95
27 op voorraad
Klassieke materialen komen vooral tot hun recht wanneer wind en weer hun sporen nalaten. Een gewaxte pet met een beproefde pasvorm en een stof die goed grip biedt. Het oppervlak vertoont een fijne tweedstructuur, die door de waxafwerking robuuster wordt en licht waterafstotende eigenschappen krijgt. De stof voelt stevig aan en is zowel geschikt voor dagelijks gebruik als voor de jacht.
Het buitenmateriaal is gemaakt van puur katoen met een tweedstructuur (100% katoen) dat vervolgens is gewaxt. Aan de binnenkant zorgt een zweetband van katoen (100% katoen) voor aangenaam draagcomfort, zelfs bij langdurig dragen.
Aan de voorkant is de pet afgewerkt met een geborduurd Argali-logo. Aan de achterkant zorgt een metalen clip voor een traploze maatverstelling. Door de low-fit pasvorm sluit de pet nauw aan op het hoofd en valt hij onopvallend op.
De gewaxte katoenen stof geeft de Blaser Wax Cap Argali zijn licht gestructureerde uiterlijk, waardoor hij gemakkelijk te combineren is. Als onderdeel van de Blaser Argali-collectie staat hij voor klassieke materialen, strakke afwerking en een bewust ingetogen stijl – functioneel, tijdloos en comfortabel om te dragen.








